RTG,USG a OPG ČERVENÁ VODA

Od 1.7.2021 do 31.8.2021 ordinační hodiny

8:00 – 12:00

Prosíme, k vyšetření se dostavte nejdéle 15 minut před skončením ambulantních hodin.

V ordinacích v budově nemocnice (Aeskulap s.r.o.) provádíme všechna základní rentgenová (RTG) vyšetření – zpravidla skeletu a plic a srdce – dle doporučení indikujícího lékaře a vyšetření ortopantomografická (OPG) a telemetrická (telerentgen) dle doporučení stomatologa. Tato vyšetření nelze provést bez doporučení ošetřujícího lékaře ani za přímou úhradu. K vyšetření není třeba se objednávat.

Na našem pracovišti jsme ukončili klasický, tzv. filmový provoz a dnes je pracoviště digitalizováno.

Dále zde provádíme základní i speciální vyšetření ultrazvukem (UZ, USG), např. vyšetření břicha, ledvin, měkkých tkání, štítné žlázy, cév dolních i horních končetin (tzv. Doppler). Na vyšetření ultrazvukem je nutné objednání – telefonicky případně osobně na RTG pracovišti. Termín k vyšetření je zpravidla do dvou týdnů.

Vyšetření ultrazvukem lze ve výjimečných případech provádět i bez doporučení ošetřujícího lékaře za přímou úhradu. Forma úhrady ale nemá vliv na objednací lhůty. Při vyšetření za přímou úhrady je nezbytné zapůjčení dokumentace týkající se důvodu vyšetření.

Upozorňujeme, že z důvodu platné legislativy není možné zasílat výsledky vyšetření běžnou poštou, zaslání doporučeným dopisem do vlastních rukou (obálka „s červeným pruhem“) je zpoplatněná služba!

tel: 465 626 105

adresa: RTG pracoviště, areál nemocnice, Červená Voda 333, 561 61

Pro upřesnění možnosti vyšetření v jiné hodiny nutné telefonicky ověřit na tel.: 465 626 105

Upozorňujeme, že od 1.1.2020 není na našem pracovišti možná úhrada jakýchkoliv služeb v hotovosti, pouze platební kartou nebo poštovní poukázkou. Platí i pro zhotovení kopie CD!