RTG, USG LANŠKROUN

Ambulantní hodiny:

Pondělí      7:30 – 14:30

Úterý          7:30 – 15:30

Středa        7:30 – 14:30

Čtvrtek      7:30 – 14:30

Pátek         7:30 – 14:00

RTG JIŽ V PROVOZU!

Prosíme, k vyšetření se dostavte nejdéle 15 minut před skončením ambulantních hodin.

V ordinacích v budově polikliniky (na adrese Čechova 43, Lanškroun) provádíme všechna základní rentgenová (RTG) vyšetření – zpravidla skeletu a plic a srdce – dle doporučení indikujícího lékaře a vyšetření ortopantomografická (OPG) a telemetrická (telerentgen) dle doporučení stomatologa. Tato vyšetření nelze provést bez doporučení ošetřujícího lékaře ani za přímou úhradu. K vyšetření není třeba se objednávat.

Na 3D vyšetření (CBCT) na doporučení stomatologem je nutná předchozí telefonická domluva.

Naše pracoviště je plně digitalizované, patří k nejmodernějším ambulantním RTG nejen na okrese.

Dále zde provádíme základní i speciální vyšetření ultrazvukem (UZ, USG), např. vyšetření břicha, ledvin, měkkých tkání, štítné žlázy, cév dolních i horních končetin (tzv. Doppler). Na vyšetření ultrazvukem je nutné objednání – telefonicky případně osobně na RTG pracovišti. Termín k vyšetření je zpravidla do dvou týdnů.

Vyšetření ultrazvukem lze ve výjimečných případech provádět i bez doporučení ošetřujícího lékaře za přímou úhradu. Forma úhrady ale nemá vliv na objednací lhůty. Při vyšetření za přímou úhrady je nezbytné zapůjčení dokumentace týkající se důvodu vyšetření.

Upozorňujeme, že z důvodu platné legislativy není možné zasílat výsledky vyšetření běžnou poštou, zaslání doporučeným dopisem do vlastních rukou (obálka „s červeným pruhem“) je zpoplatněná služba!

Upozorňujeme, že od 1.1.2020 není na našem pracovišti možná úhrada jakýchkoliv služeb v hotovosti, pouze platební kartou nebo poštovní poukázkou. Platí i pro zhotovení kopie CD!

tel: 465320769